wtorek, 2 października 2012

Pudełko dla męża

Ciągle zajęta jestem skrzyneczkami, już wkrótce się pojawią, tymczasem chciałabym zaprezentować niebanalne pudełko zrobione dla męża, by mógł trzymać swoje skarby. Męskich tematów w decoupage nie ma zbyt wiele, mi spodobała się serwetka z mapą świata, dodałam kilka wydruków i powstał taki oto, trochę surrealistyczny obraz:  Ciemne cieniowania uzyskałam przy pomocy czarnej patyny Talensa, która długo, długo schnie, dając możliwość poprawek, ale jak dla mnie mogłaby schnąć 2 razy krócej. Koleżanki z Krainy Czarów stwierdziły, że niełatwo robi się takie tematy, i chyba mają rację, trudno sensownie zilustrować nonsens, mam nadzieję, że trochę mi się to udało, szczególnie podoba mi się dłoń z cyrklem i kogutem, oraz róża wiatrów. Przy wycinaniu szprych roweru i koła sterowego musiałam się trochę napracować:)
   A przy okazji, wspomnę, że moja córka Hania straciła dziś pierwszy ząbek - był już wybity po upadku i kiwał się od jakiegoś czasu, i dziś podczas jedzenia nagle trach! Zębowa Wróżka do dzieła!
7 komentarzy :

 1. Coreczka Hania... nie wiedzialam przeciez :). Troche starsza od Miska, ale wiadomo, wszystkie Miski lubia starsze dziewczyny... :)

  Boszsze.. o decu mialo byc, wypas skrzynka.

  OdpowiedzUsuń
 2. 5 latek ma aktualnie:) Ząbek już odrósł, pozdrowienia dla Miśka:)Po 40stce, albo wcześniej nawet, jakoś Miśkom mija fascynacja starszymi dziewczynami:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt, moze nawet wczesniej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapitalne pudełko!
  To fakt bardzo mało jest męskich tematów w decoupage,może to wyzwanie dla nas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, tym bardziej, że niby faceci pudełek nie potrzebują, ale jakoś kilka dla mnie przeznaczonych już zostało przez mojego męża zachamęcone :)

   Usuń